Wszystkie przebadane dzieci w Jeleniej Górze są zatrute Glifosatem

Wyniki badań dzieci na Glifosat sfinansowane z budżetu Miasta Jelenia Góra potwierdziły nasze przypuszczenia. Wszystkie badane dzieci są zatrute tą rakotwórczą substancją chemiczną. Czemu Jerzy Łużniak nie reaguje na poważny problem?

data publikacji: 08-10-2021


Bustowski TVCzy Prezydent Jeleniej Góry podejmie działania?


Kiedy nie było jeszcze wyników badań Pan Jerzy  Łużniak powiedział, że po otrzymaniu wyników badań podejmie decyzję o dalszych krokach. Badania potwierdziły, że wszystkie badane dzieci są zatrute rakotwórczym Glifosatem, a Prezydent Jeleniej Góry wyciszył temat.

Dnia 08.10.2021 roku przed Urzędem Miasta Jelenia Góra zorganizowaliśmy briefing w tej sprawie podczas którego złożyliśmy Prezydentowi Jeleniej Góry pismo z pytaniami. Dziękujemy Tv Dami, portalom 24jgora.pl, Jelonka.com oraz radiu Wawa za obecność.

Przypomnijmy, że Prezydent Miasta Jelenia Góra Pan Jerzy Łużniak przyłączył się do organizowanej przez nas akcji "Badamy dzieci na Glifosat" i dzięki jego działaniom sfinansowano z budżetu miasta Jelenia Góra badanie 100 dzieci. Pomimo, że wyniki badań wskazują na zatrucie organizmów Glifosatem wszystkich badanych, Prezydent nie podjął w tej sprawie stosownych działań.

WygrajmyRazem

Marcin Bustowski


Musisz to zobaczyć: Film przygotowany przez TV Damilosowa wiadomośćRejestracja Partii Politycznej Przebudzeni Konsumenci

Dnia 22.04.2021 złożyliśmy w Sądzie Okręgowym w Warszawie wniosek o rejestrację Partii Politycznej Przebudzeni Konsumenci

losowa wiadomośćZrzutka na walkę z systemem dla Kasi Pohoreckiej

Kasia jako jedna z nielicznych sprzeciwiła się zamykaniu lokali gastronomicznych. Została zaatakowana przez Sanepid, Policję i Prokuraturę. Za Kasią wstaw...

losowa wiadomośćRomowa Magdaleny Tomaniak z senatorem

Rozmowa Magdaleny Tomaniak z Senatorem PIS Krzysztofem Mróz w sprawie dzieci strutych glifosatem.

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top