Wszystkie przebadane dzieci w Jeleniej Górze są zatrute Glifosatem

Wyniki badań dzieci na Glifosat sfinansowane z budżetu Miasta Jelenia Góra potwierdziły nasze przypuszczenia. Wszystkie badane dzieci są zatrute tą rakotwórczą substancją chemiczną. Czemu Jerzy Łużniak nie reaguje na poważny problem?

data publikacji: 08-10-2021


Bustowski TVCzy Prezydent Jeleniej Góry podejmie działania?


Kiedy nie było jeszcze wyników badań Pan Jerzy  Łużniak powiedział, że po otrzymaniu wyników badań podejmie decyzję o dalszych krokach. Badania potwierdziły, że wszystkie badane dzieci są zatrute rakotwórczym Glifosatem, a Prezydent Jeleniej Góry wyciszył temat.

Dnia 08.10.2021 roku przed Urzędem Miasta Jelenia Góra zorganizowaliśmy briefing w tej sprawie podczas którego złożyliśmy Prezydentowi Jeleniej Góry pismo z pytaniami. Dziękujemy Tv Dami, portalom 24jgora.pl, Jelonka.com oraz radiu Wawa za obecność.

Przypomnijmy, że Prezydent Miasta Jelenia Góra Pan Jerzy Łużniak przyłączył się do organizowanej przez nas akcji "Badamy dzieci na Glifosat" i dzięki jego działaniom sfinansowano z budżetu miasta Jelenia Góra badanie 100 dzieci. Pomimo, że wyniki badań wskazują na zatrucie organizmów Glifosatem wszystkich badanych, Prezydent nie podjął w tej sprawie stosownych działań.

WygrajmyRazem

Marcin Bustowski


Musisz to zobaczyć: Film przygotowany przez TV DamiTeam Bustowskilosowa wiadomość

Armand otrzymał pocztę z Policji i Prokuratury

Armand otrzymał pocztę z Policji i Prokuratury

W dniu dzisiejszym odebrałem listy adresowane do mnie przez Sąd Rejonowy, Prokuraturę i Komedianta.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Wyniki badan poziomu glifosatu u Magdy z Teamu

Wyniki badan poziomu glifosatu u Magdy z Teamu

Magdalena Tomaniak z Team Bustowski - odebrałam wyniki badań na zawartość rakotwórczego Glifosatu w organizmie. Pomimo, że unikam produktów żywnościowy...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Powitaliśmy Platwormę Obywatelską w Jeleniej Górze

Powitaliśmy Platwormę Obywatelską w Jeleniej Górze

"Gorąco na spotkaniu z Borysem Budką", "Emocjonujące spotkanie z liderami PO w Jeleniej Górze" - tak miejscowe portale tytułują wczorajsze wydarzenie z na...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top