Wszystkie przebadane dzieci w Jeleniej Górze są zatrute Glifosatem

Wyniki badań dzieci na Glifosat sfinansowane z budżetu Miasta Jelenia Góra potwierdziły nasze przypuszczenia. Wszystkie badane dzieci są zatrute tą rakotwórczą substancją chemiczną. Czemu Jerzy Łużniak nie reaguje na poważny problem?

data publikacji: 08-10-2021


Bustowski TVCzy Prezydent Jeleniej Góry podejmie działania?


Kiedy nie było jeszcze wyników badań Pan Jerzy  Łużniak powiedział, że po otrzymaniu wyników badań podejmie decyzję o dalszych krokach. Badania potwierdziły, że wszystkie badane dzieci są zatrute rakotwórczym Glifosatem, a Prezydent Jeleniej Góry wyciszył temat.

Dnia 08.10.2021 roku przed Urzędem Miasta Jelenia Góra zorganizowaliśmy briefing w tej sprawie podczas którego złożyliśmy Prezydentowi Jeleniej Góry pismo z pytaniami. Dziękujemy Tv Dami, portalom 24jgora.pl, Jelonka.com oraz radiu Wawa za obecność.

Przypomnijmy, że Prezydent Miasta Jelenia Góra Pan Jerzy Łużniak przyłączył się do organizowanej przez nas akcji "Badamy dzieci na Glifosat" i dzięki jego działaniom sfinansowano z budżetu miasta Jelenia Góra badanie 100 dzieci. Pomimo, że wyniki badań wskazują na zatrucie organizmów Glifosatem wszystkich badanych, Prezydent nie podjął w tej sprawie stosownych działań.

WygrajmyRazem

Marcin Bustowski


Musisz to zobaczyć: Film przygotowany przez TV DamiTeam Bustowskilosowa wiadomość

Narodowy program szczepień do Prokuratury

Narodowy program szczepień do Prokuratury

Żądamy, aby Ministerstwo Zdrowia we właściwy sposób informowało o tym produkcie w reklamach, jakie stosuje się w Narodowym Programie Szczepień, co wg. o...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Armand wyręcza Sanepid w konrtolowaniu jakości

Armand wyręcza Sanepid w konrtolowaniu jakości

Dnia 31.03.2021 skontrolowałem kilka produktów w sklepie Biedronka w Kowarach. Zobaczcie jakie były wyniki przeprowadzonych testów.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Po co utrzymujemy GIS i Sanepid

Po co utrzymujemy GIS i Sanepid

Wciąż te same pytania bez odpowiedzi - Czy utrzymywanie Sanepidów i GIS ma sens? Czemu nikt nie słucha Najwyższej Izby Kontroli?

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top