Apel Burmistrza Kowar do mieszkańców

Burmistrz Kowar Pani Elżbieta Zakrzewska wystosowała na nasz wniosek apel do mieszkańców Kowar w sprawie Glifosatu

data publikacji: 29-04-2021



Mieszkańcy Kowar oczekują na decyzję w sprawie badań


Dnia 24.04.2021 r opublikowaliśmy wiadomość (Czy Burmistrz Kowar dotrzyma słowa). Trzy dni póżniej Pani Elżbieta Zakrzewska opublikowała na stronie miasta Kowary oraz w mediach społecznościowych apel do Mieszkańców Kowar który poniżej prezentujemy.

Przypomnę, że w przekazie dla regionalnych mediów Pani Burmistrz Miasta Kowary powiedziała, że w imieniu pracowników Urzędu w Kowarach
na rzecz miasta chce przygotować nie tylko badania na obecność
glifosatu w organizmie, ale również cały program profilaktyczny i
przedstawić go Radzie. Mamy nadzieję, że Pani Elżbieta Zakrzewska doprowadzi do tego, że mieszkańcy Kowar zostaną przebadani na obecność rakotwórczej substancji w ich organizmach jaką jest Glifosat i przyczyni się do dalszych działań zmierzających do zakazu stosowania Glifosatu w naszym kraju.



Musisz to zobaczyć: Apel Burmistrza Kowar do mieszkańców



Team Bustowskilosowa wiadomość

Wójt Gminy Kamienna Góra pomoże w badaniu dzieci

Wójt Gminy Kamienna Góra pomoże w badaniu dzieci

Wójt Gminy Kamienna Góra Pan Patryk Straus pozytywnie rozpatrzył nasz wniosek o pomoc w przebadaniu dzieci na obecność rakotwórczego glifosatu w ich organ...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Parówka pod mikroskopem

Parówka pod mikroskopem

Obejrzyjcie pod mikroskopem zawartość parówki. Mam nadzieję, że po seansie dołączysz do grona Przebudzonych Konsumentów

Team Bustowskilosowa wiadomość

Głapiński z NBP i rząd działają w interesie banków

Głapiński z NBP i rząd działają w interesie banków

Podnoszenie stóp procentowych jest wynikiem braku rezerw i spekulacji która podnosi inflacje. Głapiński i rządzący działają na szkodę ludzi i w interes...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM




Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top