Prawo naturalne w nowej odsłonie

Prawo naturalne w nowej odsłonie. Aktualności, informacje, dyskusje na forum!

data publikacji: 12-04-2021



Prawonaturalne.com


Wszystkich którzy nie otrzymali odpowiedzi na zadane pytanie w sprawie prawa naturalnego wysłane z formularza na stronie wygrajmyrazem bardzo przepraszamy. Otrzymujemy dużą ilość wiadomości każdego dnia. Nie na wszystkie udaje nam sie odpowiedzieć. Na niektóre z nich przygotowanie odpowiedzi wymaga poświęcenia dodatkowego czasu. Często zdarza się, że zadajecie podobne lub identyczne pytania dotyczące prawa naturalnego.

Od teraz zapraszamy Was na stronę prawonaturalne.com

Na stronie znajdziesz uporządkowane informacje o zagadnieniu prawa naturalnego oraz wzory pism. Znajdziecie tam także link do strony na FB z informacjami poświęconymi prawu naturalnemu.

Zachęcamy do dołączenia do grupy na Telegramie (aplikacja), gdzie również są wzory pism, materiały, linki do filmów, nagrania głosowe oraz prowadzone czaty life z możliwością zadawania pytań!



Musisz to zobaczyć: Prawo Naturalne



Team Bustowskilosowa wiadomość

Marsz przeciwko Monsanto - Bayer we Francji

Marsz przeciwko Monsanto - Bayer we Francji

W sobotę 21 maja 2022 r. dziesiąty rok z rzędu tysiące ludzi ponownie zmobilizuje się, aby potępić przemysłowy system agrochemiczny i jego katastrofalne...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Sprzeciw od wyroku nakazowego w matrixowym sądzie

Sprzeciw od wyroku nakazowego w matrixowym sądzie

Pracownicy matrixowych sądów które służą systemowi do zwalczania ludzi piją z plastikowych butelek, jedzą schemizowane produkty i wystawiają orzeczenia...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Szynka konfekcjonowana Sokołów test wytrzymałości

Szynka konfekcjonowana Sokołów test wytrzymałości

Otrzymałem ciekawą wiadomość od Pani, która ze swoją szefową poddała testowi na wytrzymałość zapakowaną, krojoną szynkę marki Sokołów.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM




Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top