26.09.2022 Rocznica urodzin Marcina Bustowskiego

Z okazji rocznicy urodzin Marcina Bustowskiego jako osoby z nim współpracujące zrobiliśmy Marcinowi niespodziankę organizując zbiórkę na prezent z okazji rocznicy urodzin.

data publikacji: 25-09-2022Urodziny w SĄDZIE w Warszawie z Animexem


Dnia 26 września Marcin Bustowski obchodzi rocznicę urodzin.
Od SĄDU w Warszawie otrzymał prezent w postaci rozprawy z ANIMEX'em wyznaczonej w dniu jego urodzin.
Zamiast spędzić ten czas z najbliższą mu osobą i przyjaciółmi, będzie musiał wcześnie rano wyjechać z Jeleniej Góry do Warszawy na rozprawę. Zapraszamy wszystkich którzy będą mogli przyjechać do SĄDU REJONOWEGO w Warszawie dnia 26.09.2022 przed godziną 12:00, żeby wesprzeć Marcina

Jako osoby z nim współpracujące postanowiliśmy zrobić Marcinowi wspólny prezent w formie zrzutki na ten cel.

https://zrzutka.pl/mdnnvs

Zebrana kwota wpłynie bezpośrednio na konto Marcina. Jako pomysłodawcy mamy nadzieję, że nie zawiedziecie i uda się osiągnąć ustawiony próg 1000 zł za które kupi sobie COŚ od Was. Wraz z wpłatą w komentarzu można złożyć Marcinowi życzenia urodzinowe. Najciekawsze życzenia odczytamy na Youtube oraz przekażemy informację jaki prezent Marcin sobie kupi za zebrane pieniądze.

Aktualizacja

Organizując zbiórkę na prezent urodzinowy dla Marcina Bustowskiego uznaliśmy, że za 1000 zł będzie mógł kupić sobie super prezent ufundowany przez Przebudzonych Konsumentów. Ustalony próg osiągnęliśmy w błyskawicznym tempie. W chwili obecnej kwota jest prawie podwójna. Marcin o zbiórce na prezent dowiedział się od nas dzień przed urodzinami kiedy zorganizowaliśmy jemu skromne przyjęcie. Jako pomysłodawcy i organizatorzy zbiórki serdecznie wszystkim którzy dorzucili się do prezentu bardzo dziękujemy!

Team BustowskiTeam Bustowskilosowa wiadomość

Generał nasz szkoli i poucza Policjantów

Generał nasz szkoli i poucza Policjantów

Dnia 06.03.2021 roku, Policjanci odbyli szkolenie które było przeprowadzone przez naszego Generała Witolda Sadowskiego.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Powitaliśmy Platwormę Obywatelską w Jeleniej Górze

Powitaliśmy Platwormę Obywatelską w Jeleniej Górze

"Gorąco na spotkaniu z Borysem Budką", "Emocjonujące spotkanie z liderami PO w Jeleniej Górze" - tak miejscowe portale tytułują wczorajsze wydarzenie z na...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Planujemy protest w sprawie aresztowanych Kamratów

Planujemy protest w sprawie aresztowanych Kamratów

Wojtek Olszański i Marcin Osadowski są osadzeni w areszcie śledczym w Sieradzu Ustalamy gdzie został aresztowany Piotr Rybak.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top