26.09.2022 Rocznica urodzin Marcina Bustowskiego

Z okazji rocznicy urodzin Marcina Bustowskiego jako osoby z nim współpracujące zrobiliśmy Marcinowi niespodziankę organizując zbiórkę na prezent z okazji rocznicy urodzin.

data publikacji: 25-09-2022Urodziny w SĄDZIE w Warszawie z Animexem


Dnia 26 września Marcin Bustowski obchodzi rocznicę urodzin.
Od SĄDU w Warszawie otrzymał prezent w postaci rozprawy z ANIMEX'em wyznaczonej w dniu jego urodzin.
Zamiast spędzić ten czas z najbliższą mu osobą i przyjaciółmi, będzie musiał wcześnie rano wyjechać z Jeleniej Góry do Warszawy na rozprawę. Zapraszamy wszystkich którzy będą mogli przyjechać do SĄDU REJONOWEGO w Warszawie dnia 26.09.2022 przed godziną 12:00, żeby wesprzeć Marcina

Jako osoby z nim współpracujące postanowiliśmy zrobić Marcinowi wspólny prezent w formie zrzutki na ten cel.

https://zrzutka.pl/mdnnvs

Zebrana kwota wpłynie bezpośrednio na konto Marcina. Jako pomysłodawcy mamy nadzieję, że nie zawiedziecie i uda się osiągnąć ustawiony próg 1000 zł za które kupi sobie COŚ od Was. Wraz z wpłatą w komentarzu można złożyć Marcinowi życzenia urodzinowe. Najciekawsze życzenia odczytamy na Youtube oraz przekażemy informację jaki prezent Marcin sobie kupi za zebrane pieniądze.

Aktualizacja

Organizując zbiórkę na prezent urodzinowy dla Marcina Bustowskiego uznaliśmy, że za 1000 zł będzie mógł kupić sobie super prezent ufundowany przez Przebudzonych Konsumentów. Ustalony próg osiągnęliśmy w błyskawicznym tempie. W chwili obecnej kwota jest prawie podwójna. Marcin o zbiórce na prezent dowiedział się od nas dzień przed urodzinami kiedy zorganizowaliśmy jemu skromne przyjęcie. Jako pomysłodawcy i organizatorzy zbiórki serdecznie wszystkim którzy dorzucili się do prezentu bardzo dziękujemy!

Team BustowskiTeam Bustowskilosowa wiadomość

Impreza na sali rozpraw w FIRMIE SĄD REJONOWY w Żywcu

Impreza na sali rozpraw w FIRMIE SĄD REJONOWY w Żywcu

Szczepan Krzewicki przez przypadek nakrył imprezę na sali rozpraw w FIRMIE SĄD REJONOWY w Żywcu.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Odszedł od nas Hołowaty Ryszard syn Eugeniusza

Odszedł od nas Hołowaty Ryszard syn Eugeniusza

Z niedzieli na poniedziałek 13 marca 2022 roku odszedł od nas nasz przyjaciel Hołowaty Ryszard. Życie stracił w swoim kamperze w tragicznym wypadku do któ...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Czym nas karmią w McDonalds

Czym nas karmią w McDonalds

Psi Patrol odwiedził McDonalds w Jeleniej Górze. Obejrzyjcie materiał filmowy z wizyty.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top