Czego rzeście się napili, pyta Burmistrz?

Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz nasyła Policję na osoby które przychodzą do Urzędu Miasta

data publikacji: 03-04-2021


Bustowski TVCzy Burmistrz zachował się właściwie?


Dnia 02.04.2021 roku odwiedziliśmy Pana Janusza Chodasewicz, Burmistrza Kamiennej Góry. Chcieliśmy merytorycznie i pokojowo porozmawiać w sprawie problemu który dotyczy także jego osoby i wszystkich mieszkańców miasta w którym urzęduje. Burmistrz zamiast podjąć rozmowę i poznać powód naszej wizyty, zadzwonił po Policję nie chcąc z nami rozmawiać.

Pracownicy Urzędu w którym urzęduje Burmistrz zasłaniają się rozporządzeniami które w ostatnim czasie Sąd Najwyższy uznał za sprzeczne z prawem.

Obejrzyjcie jak wyglądała rozmowa z Januszem Chodasewicz i oceńcie czy powinien zajmować obecne stanowisko.


Team Bustowskilosowa wiadomość

Facebook bezprawnie i bezkarnie blokuje konta

Facebook bezprawnie i bezkarnie blokuje konta

Facebook nęka, blokuje i dyskryminuje. Konta Polaków blokują uzasadniając publikacją postów naruszających standardy społeczności.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Wyniki badan na zawartosc glifosatu w organizmie

Wyniki badan na zawartosc glifosatu w organizmie

Katarzyna Pohorecka którą znacie z odważnej decyzji związanej z otwarciem restauracji Smaki Karkonoszy już jest pewna, że jest struta glifosatem

Team Bustowskilosowa wiadomość

Złe decyzje wrogiej władzy okupacyjnej

Złe decyzje wrogiej władzy okupacyjnej

Już w najbliższym czasie wrogi nam Sejm i Senat będą głosować nad ratyfikacją umowy z Unią Europejską o zasobach własnych Unii Europejskiej Co to ozn...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top