Dr Andrzej Banach o Glifosacie

GLIFOSAT czyli RUNDUP (ale i pod inną nazwą np:Tajfun), to trucizna znajdująca się w polskim chlebie, zbożach(pła...

data publikacji: 13-04-2021Tekst znaleziony na FB


Glifosat to jest trucizna na miarę przesławnego DDT, którego produkcja o dziwo nadal przekracza 100 tyś ton rocznie. Wszystkie nasze i naszych dzieci problemy z nietolerancją glutenu, laktozy i ogólnie problemami z nie działającymi prawidłowo enzymami w tym trawiennymi wynika z zastąpienia glicyny w łańcuchu białkowym przez glifosat.

Publikowałem juz fragmenty pracy naukowej dr Seneff, opisującej mechanizm i toksyczność, nawet miodu i pyłku ( a czemu w naszej okolicy brak pszczół) ...O wpływie na płodność nikt nie mówi, ale skoro u dzieci poziomu przekraczają kilkukrotnie normę (niemieckie laboratoria sprawdzały kalibrację sprzętu bo nie mogli uwierzyć, że dzieci z Polski są tak zatrute!!), to co z dorosłymi? i ciężarnymi? Z tych wyników które przyniosły osoby leczące się z powodu niepłodności m. in mężczyźni z martwymi i nieruchomymi plemnikami to mieli 3x przekroczoną normę. KAŻDY Z NICH POWINIEN WYKONAĆ BADANIE I WPROWADZIĆ REŻIM OCZYSZCZANIA I DIETY BEZ GLIFO...

Wielokrotnie wcześniej miałem pacjentów rolników (ale dotyczy to wszystkich mieszkających w pobliżu polskich pól), którzy uzyskiwali płodność w okresie do pierwszych oprysków wiosennych... Potem to juz znowu było źle...
ROLNIKU POLSKI TRUJESZ SIEBIE I NAS ... przejdź na uprawy eko...

NIERZĄDZIE POLSKI PRZESTAŃ ZMUSZAĆ ROLNIKÓW DO TRUCIA NAS! 

my sami szukajmy lokalnych dostawców i patrzmy co za worki z chemią leżą obok stodoły! Albo jak wyglądają spalone glifosatem pola w czasie zbioru zbóż, kukurydzy i ziemniaków! To się nazywa DESYKACJA.... czyli suszenie przed zbiorami. Zboże nie jest złote tylko brudno- szare! Skorzystajmy z aktywności pana Bustowskiego i oznaczmy w Alabie wydalanie glifo z moczem oraz poziom wit.D z 20% zniżką na hasło "SOLIDARNI". 

Dziękuję Panu Bustowskiemu za jego zaangażowanie w ujawnianie problemu zatrucia polskich dzieci!!!. Dziękuję, bo na dyktaturę covidrządu nie mamy co liczyć.

Naprotechnolog/Ginekolog
Andrzej Banach

Wielkie brawa dla prawdziwego doktora i dziękuję za uznanie w Pana tekście. Polacy dzięki takim lekarzom jak Pan otwierają oczy.
Marcin Bustowski


Musisz to zobaczyć: naprotechnolog.wroclaw.plTeam Bustowskilosowa wiadomość

Profesor Frydrychowski Andrzej apeluje do lekarzy

Profesor Frydrychowski Andrzej apeluje do lekarzy

Szanowni Państwo, Koledzy Lekarze Choć jestem czynnym naukowcem, profesorem zwyczajnym, doktorem habilitowanym nauk medycznych i lekarzem z dużym doświadcze...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Ozonujemy mięso kupione w Lidlu

Ozonujemy mięso kupione w Lidlu

Sprawdzaj mięso przed spożyciem, bo to może uratować życie.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Eligiusz Niewiadomski bohaterem

Eligiusz Niewiadomski bohaterem

Jestem Polakiem, mam polskie obowiązki powiedział Dmowski. Ty Eligiuszu wypełniłeś to hasło za co Ci dziękujemy, powiedział Wojciech Olszański. Odkłam...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top