Dr Andrzej Banach o Glifosacie

GLIFOSAT czyli RUNDUP (ale i pod inną nazwą np:Tajfun), to trucizna znajdująca się w polskim chlebie, zbożach(pła...

data publikacji: 13-04-2021Tekst znaleziony na FB


Glifosat to jest trucizna na miarę przesławnego DDT, którego produkcja o dziwo nadal przekracza 100 tyś ton rocznie. Wszystkie nasze i naszych dzieci problemy z nietolerancją glutenu, laktozy i ogólnie problemami z nie działającymi prawidłowo enzymami w tym trawiennymi wynika z zastąpienia glicyny w łańcuchu białkowym przez glifosat.

Publikowałem juz fragmenty pracy naukowej dr Seneff, opisującej mechanizm i toksyczność, nawet miodu i pyłku ( a czemu w naszej okolicy brak pszczół) ...O wpływie na płodność nikt nie mówi, ale skoro u dzieci poziomu przekraczają kilkukrotnie normę (niemieckie laboratoria sprawdzały kalibrację sprzętu bo nie mogli uwierzyć, że dzieci z Polski są tak zatrute!!), to co z dorosłymi? i ciężarnymi? Z tych wyników które przyniosły osoby leczące się z powodu niepłodności m. in mężczyźni z martwymi i nieruchomymi plemnikami to mieli 3x przekroczoną normę. KAŻDY Z NICH POWINIEN WYKONAĆ BADANIE I WPROWADZIĆ REŻIM OCZYSZCZANIA I DIETY BEZ GLIFO...

Wielokrotnie wcześniej miałem pacjentów rolników (ale dotyczy to wszystkich mieszkających w pobliżu polskich pól), którzy uzyskiwali płodność w okresie do pierwszych oprysków wiosennych... Potem to juz znowu było źle...
ROLNIKU POLSKI TRUJESZ SIEBIE I NAS ... przejdź na uprawy eko...

NIERZĄDZIE POLSKI PRZESTAŃ ZMUSZAĆ ROLNIKÓW DO TRUCIA NAS! 

my sami szukajmy lokalnych dostawców i patrzmy co za worki z chemią leżą obok stodoły! Albo jak wyglądają spalone glifosatem pola w czasie zbioru zbóż, kukurydzy i ziemniaków! To się nazywa DESYKACJA.... czyli suszenie przed zbiorami. Zboże nie jest złote tylko brudno- szare! Skorzystajmy z aktywności pana Bustowskiego i oznaczmy w Alabie wydalanie glifo z moczem oraz poziom wit.D z 20% zniżką na hasło "SOLIDARNI". 

Dziękuję Panu Bustowskiemu za jego zaangażowanie w ujawnianie problemu zatrucia polskich dzieci!!!. Dziękuję, bo na dyktaturę covidrządu nie mamy co liczyć.

Naprotechnolog/Ginekolog
Andrzej Banach

Wielkie brawa dla prawdziwego doktora i dziękuję za uznanie w Pana tekście. Polacy dzięki takim lekarzom jak Pan otwierają oczy.
Marcin Bustowski


Musisz to zobaczyć: naprotechnolog.wroclaw.plTeam Bustowskilosowa wiadomość

Najprawdopodobniej najlepsza Kancelaria Adwokacka

Najprawdopodobniej najlepsza Kancelaria Adwokacka

W wygranym procesie sądowym z firmą Animex reprezentowany byłem przez Adwokata Daniela Ostaszewskiego.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Marcin-Bustowski w Polsacie o glifosacie

Marcin-Bustowski w Polsacie o glifosacie

Przypomnę Wam Kochani jak w 2020 roku podczas konferencji prasowej przy jeleniogórskim Sanepidzie materiał ze spotkania przygotował i wyemitował Polsat

Team Bustowskilosowa wiadomość

Ciekawe informacje o Roundap i Monsanto

Ciekawe informacje o Roundap i Monsanto

Mało kto dzisiaj nie zna lub nie słyszał o flagowym produkcie firmy Monsanto, niszczącym chwasty – Roundapie.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top