Po co mi te badanie i gdzie je zrobić?

Dostajemy wiele pytań jak i gdzie zrobić badanie na zawartość glifosatu w organizmie. Kasia Pohorecka zrobiła badania sobie i rodzinie. Posłuchajcie co chce Wam powiedzieć.

data publikacji: 10-03-2021


Bustowski TVBadania na glifosat zrobisz w laboratoriach Alab


Wyniki badań na zawartość glifosatu w organizmie uświadomią Ci, że nie jesz zdrowo. Pomimo, że Najwyższa Izba Kontroli w raporcie wskazuje na ten problem, osoby dla których ten fakt jest niewygodny, ukrywają przed nami prawdę.

W związku z tym, zapowiadamy pozew zbiorowy przeciwko trucicielom i tym, którzy w tym uczestniczą poprzez zatajanie raportu NIK który o tym alarmuje. Osoby które prześlą do nas wynik badań, przyłączą się do pozwu o odszkodowanie.

Od czego zacząć?

1.Należy kupić w aptece pojemniczek na mocz

2.Na stronie laboratorium Alab wybierz najbliższy Tobie punkt pobrań i dokonaj zakupu badania Glifosat - skł. herbicydów w moczu. Na hasło SOLIDARNI otrzymasz 20% rabatu.

3. Po dokonaniu zakupu badania w pojemniczku z apteki dostarcz poranny mocz do wybranego oddziału Alab.

4. Pracownik laboratorium da Tobie numer dzięki któremu pobierzesz wyniki badań przez internet. Czas oczekiwania na wyniki od 7-14 dni.

5. Otrzymane wyniki dostarcz do nas za pośrednictwem formularza na stronie StruciGlifosatem.

Katarzyna Pohorecka

Wygrajmy Razem!


Team Bustowskilosowa wiadomość

Ekotester Soeks Ecovisor F4

Ekotester Soeks Ecovisor F4

Domowe labolatorium z menu w języku polskim. Samodzielnie sprawdzisz jakość wody i żywności oraz promieniowanie jonizujące i elektromagnetyczne.

Team Bustowskilosowa wiadomość

zawiadomienie do prokuratury na mateusza morawieckieg

zawiadomienie do prokuratury na mateusza morawieckieg

Dnia 03 lutego 2021 roku złożyliśmy zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze skierowane przeciwko Mateuszowi Morawieckiemu oraz Ministrom Zd...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Agresywna Magda Gessler zaatakowała Bustowskiego

Agresywna Magda Gessler zaatakowała Bustowskiego

Podczas Kuchennych Rewolucji w Karpaczu dnia 24.07.2021 roku, agresywna Magda Gessler zaatakowała niszcząc telefon. Szarpała się także z Filipem ciągnąc ...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top