Wielkie otwarcie wrót

Dariusz Kwiecień który jest pasjonatem II wojny światowej już dawno temu wspominał o wielkim otwarciu wrót. Darek był pewny, że "Wielkie Otwarcie Wrót" nastąpi niebawem. Czy miał rację?

data publikacji: 22-12-2021


Bustowski TVZnakomity wynik dla kabały


Pandemie są wywoływane co 100 lat. Tak wynika z przeprowadzonych analiz. 100 lat temu szczepieniom towarzyszył człowiek o nazwisku Gates, Frederick Gates mógł być spokrewniony z Bill Gates. Uważam, że nazwisko Gates musi być bardzo ważne z punktu widzenia numerologii. Jeżeli dobrze obliczyłam, Gates to numerologiczna "9". Cyfra ta w numerologii kabalistycznej oznacza zakończenie ale nie ostateczne. Symbolika liczby "9" oznacza bardziej zamknięcie cyklu po to, aby mógł pojawić się kolejny. "9" pełni role opiekuna który prowadzi nas przez kolejny etap.
Za "9" kryją się nowe szanse i nowe początki z których warto skorzystać. Zamyka jedne drzwi, ale tylko po to, żeby za chwilę otworzyć następne.

Co 100 lat przynajmniej od czterech stuleci zamykane są jedne drzwi, żeby otworzyć drugie, a temu wszystkiemu przewodniczy numerologiczna "9". Czyli Gates, a inaczej wrota. Zachęcam do wysłuchania przygotowanego nagrania.

Ania Marchalewicz

Team Bustowskilosowa wiadomość

Miernik promieniowania 5G

Miernik promieniowania 5G

Polecam Wam miernik do precyzyjnego pomiaru między innymi promieniowania 5G

Team Bustowskilosowa wiadomość

Soja - trucizna czy bogactwo?

Soja - trucizna czy bogactwo?

Polecamy obejrzenie filmu z 2019 roku "Soja, trucizna czy bogactwo" w reżyserii Martina Boudot. Polski lektor, czas trwania filmu 50 minut.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pismo w sprawie moratorium z dnia 10.07.2019 roku

Pismo w sprawie moratorium z dnia 10.07.2019 roku

Publikuję pismo z żądaniami skierowane do Mateuszka Morawieckiego dnia 10 lipca 2019 roku złożone bezpośrednio w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top