Wielkie otwarcie wrót

Dariusz Kwiecień który jest pasjonatem II wojny światowej już dawno temu wspominał o wielkim otwarciu wrót. Darek był pewny, że "Wielkie Otwarcie Wrót" nastąpi niebawem. Czy miał rację?

data publikacji: 22-12-2021


Bustowski TVZnakomity wynik dla kabały


Pandemie są wywoływane co 100 lat. Tak wynika z przeprowadzonych analiz. 100 lat temu szczepieniom towarzyszył człowiek o nazwisku Gates, Frederick Gates mógł być spokrewniony z Bill Gates. Uważam, że nazwisko Gates musi być bardzo ważne z punktu widzenia numerologii. Jeżeli dobrze obliczyłam, Gates to numerologiczna "9". Cyfra ta w numerologii kabalistycznej oznacza zakończenie ale nie ostateczne. Symbolika liczby "9" oznacza bardziej zamknięcie cyklu po to, aby mógł pojawić się kolejny. "9" pełni role opiekuna który prowadzi nas przez kolejny etap.
Za "9" kryją się nowe szanse i nowe początki z których warto skorzystać. Zamyka jedne drzwi, ale tylko po to, żeby za chwilę otworzyć następne.

Co 100 lat przynajmniej od czterech stuleci zamykane są jedne drzwi, żeby otworzyć drugie, a temu wszystkiemu przewodniczy numerologiczna "9". Czyli Gates, a inaczej wrota. Zachęcam do wysłuchania przygotowanego nagrania.

Ania Marchalewicz

Team Bustowskilosowa wiadomość

Kolejna rozmowa z senatorem Krzysztofem Mróz

Kolejna rozmowa z senatorem Krzysztofem Mróz

Posłuchajcie kolejnej rozmowy tym razem Katarzyny Pohoreckiej z sebatorem Krzysztofem Mróz z Jeleniej Góry w sprawie trucia glifosatem

Team Bustowskilosowa wiadomość

Magdalena Tomaniak rozmawia z posłem Robertem Obaz

Magdalena Tomaniak rozmawia z posłem Robertem Obaz

Pan Robert Obaz, poseł z Jeleniej Góry oddzwonił do Magdaleny Tomaniak, mamy 7 letniego Sebastiana strutego glifosatem. O czym rozmawiali?

Team Bustowskilosowa wiadomość

Termin apelacji z zażalenia Animex - Berlinki

Termin apelacji z zażalenia Animex - Berlinki

Pod koniec maja Sąd Okręgowy w Warszawie będzie rozpatrywał apelację producenta między innymi parówek Berlinki w sprawie wyroku uniewinniającego. Sąd u...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top