Zaginął mec. Jacek Ludziak z Wałbrzycha (aktualizacja)

Od ponad 48 godzin nie ma żadnego kontaktu z Mec. Jackiem Ludziakiem. Ostatni kontakt telefoniczny z Panem Jackiem był w niedzielę 11 czerwca 2023 w godzinach południowych. (aktualizacja)

data publikacji: 13-06-2023Sprawa pilna i niepokojąca (aktualizacja)


Zważywszy na wzmożone represje systemu w ostatnich dniach, Adwokat miał być w ciągłym kontakcie telefonicznym z redakcją czujny.pl , a mimo tego w niedzielę koło południa kontakt się urwał.
W dniu 12 czerwca 2023 adwokat miał stawić się na ważną sprawę klienta w sądzie oraz miał umówione czynności z innymi klientami. Z Waszych informacji i informacji redakcyjnych wynika, że nie pojawił się na żadnej z planowanych czynności oraz nie usprawiedliwił swojej nieobecności, co się dotychczas nigdy nie zdarzało.
Najbliżsi współpracownicy i pracownicy kancelarii również nie mają żadnego kontaktu z Mec. Jackiem Ludziakiem od niedzieli południa. Sprawdzono również miejsce zamieszkania, w którym Adwokata również nie ma.
W związku z powyższym, jak i faktem, że Mec. Jacek Ludziak prowadzi sprawy obarczone dużym niebezpieczeństwem, pełni niepokoju zwracamy się publicznie z niniejszą informacją wraz z prośbą o przekazywanie redakcji wszelkich informacji dotyczących zaginionego mec. Jacka Ludziaka , które pomogły by w potwierdzeniu lub wykluczeniu jego zaginięcia.


Kontakt do redakcji czujny.pl w tej sprawie:
marekmajcher@czujny.pl,
Tel. 509975549

Z uzyskanych informacji wiemy, że zaginiony się odnalazł, jest cały i zdrowy.Team Bustowskilosowa wiadomość

Marcin-Bustowski w Polsacie o glifosacie

Marcin-Bustowski w Polsacie o glifosacie

Przypomnę Wam Kochani jak w 2020 roku podczas konferencji prasowej przy jeleniogórskim Sanepidzie materiał ze spotkania przygotował i wyemitował Polsat

Team Bustowskilosowa wiadomość

Ministerstwo Zdrowia przetacza krew z Glifosatem

Ministerstwo Zdrowia przetacza krew z Glifosatem

"Pan wystarczająco dużo mi napsuł już krwi. Pan jest znany tu" - tak powiedział do mnie lekarz który w autobusie p...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Przemówienie Bustowskiego podczas Rady Miasta Karpacz

Przemówienie Bustowskiego podczas Rady Miasta Karpacz

Dnia 30.06.2021 roku mielismy spotkanie z Radnymi MIasta Karpacz. Poruszyliśmy problem szczepień.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top