Zaginął mec. Jacek Ludziak z Wałbrzycha (aktualizacja)

Od ponad 48 godzin nie ma żadnego kontaktu z Mec. Jackiem Ludziakiem. Ostatni kontakt telefoniczny z Panem Jackiem był w niedzielę 11 czerwca 2023 w godzinach południowych. (aktualizacja)

data publikacji: 13-06-2023Sprawa pilna i niepokojąca (aktualizacja)


Zważywszy na wzmożone represje systemu w ostatnich dniach, Adwokat miał być w ciągłym kontakcie telefonicznym z redakcją czujny.pl , a mimo tego w niedzielę koło południa kontakt się urwał.
W dniu 12 czerwca 2023 adwokat miał stawić się na ważną sprawę klienta w sądzie oraz miał umówione czynności z innymi klientami. Z Waszych informacji i informacji redakcyjnych wynika, że nie pojawił się na żadnej z planowanych czynności oraz nie usprawiedliwił swojej nieobecności, co się dotychczas nigdy nie zdarzało.
Najbliżsi współpracownicy i pracownicy kancelarii również nie mają żadnego kontaktu z Mec. Jackiem Ludziakiem od niedzieli południa. Sprawdzono również miejsce zamieszkania, w którym Adwokata również nie ma.
W związku z powyższym, jak i faktem, że Mec. Jacek Ludziak prowadzi sprawy obarczone dużym niebezpieczeństwem, pełni niepokoju zwracamy się publicznie z niniejszą informacją wraz z prośbą o przekazywanie redakcji wszelkich informacji dotyczących zaginionego mec. Jacka Ludziaka , które pomogły by w potwierdzeniu lub wykluczeniu jego zaginięcia.


Kontakt do redakcji czujny.pl w tej sprawie:
marekmajcher@czujny.pl,
Tel. 509975549

Z uzyskanych informacji wiemy, że zaginiony się odnalazł, jest cały i zdrowy.Team Bustowskilosowa wiadomość

Zaginął mec. Jacek Ludziak z Wałbrzycha

Zaginął mec. Jacek Ludziak z Wałbrzycha

Od ponad 48 godzin nie ma żadnego kontaktu z Mec. Jackiem Ludziakiem. Ostatni kontakt telefoniczny z Panem Jackiem był w niedzielę 11 czerwca 2023 w godzinac...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Ozonujemy mięso kupione w Lidlu

Ozonujemy mięso kupione w Lidlu

Sprawdzaj mięso przed spożyciem, bo to może uratować życie.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Burmistrz Karpacza Pan Jęcek odwiedzi Bustowskiego

Burmistrz Karpacza Pan Jęcek odwiedzi Bustowskiego

Dnia 11.06.2021 odwiedziliśmy ponownie Karpacz. Przed Urzędem Miasta spotkalismy Burmistrza Pana Radosława Jęcek. Obiecał nas odwiedzić w Jeleniej Górze ...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top