Dziękujemy Panu Jerzemu Łużniak

Prezydent Miasta Jelenia Góra, Pan Jerzy Łużniak wygospodarował pieniądze na sfinansowanie badań dzieci pod kątem zawartości glifosatu.

data publikacji: 12-04-2021


Bustowski TVPan Prezydent Jerzy Łużniak dotrzymał słowa


Prezydent Jeleniej Góry Pan Jerzy Łużniak dotrzymał słowa i w ekspresowym tempie znalazł środki finansowe na sfinansowanie badania dzieci z jeleniogórskich szkół. Pan Prezydent pokazał, że procedury nie stanowią żadnego problemu, jeżeli są dobre chęci i wola.

Podziękowania należą się nie tylko Panu Jerzemu Łużniak ale także Armandowi, Katarzynie Pohoreckiej i Magdalenie Tomaniak którzy reprezentoują Team Bustowski w walce o dobro dla nas wszystkich.

W jeleniogórskich szkołach już trwają zapisy dzieci które będą mogły poddać się badaniu z moczu na zawartość rakotwórczej substancji jaką jest glifosat.

Mamy nadzieję, że to co zrobił Pan Prezydent Jeleniej Góry będzie naśladowane przez innych, którzy mają moc wygospodarowania środków finansowych. Wyniki badań pozwolą zobrazować skalę problemu i uświadomią rodzicom, że walka o zakaz stosowania glifosatu jest w pełni uzasadniona.

Osoby które chciałyby w naszym imieniu złożyć wniosek o wygospodarowanie środków pieniężnych w swoim mieście na sfinansowanie badań dzieci, prosimy o kontakt. Przygotujemy stosowne pismo.

Wygrajmy Razem!

Marcin Bustowski


Team Bustowskilosowa wiadomość

Zarządzenie nr JG/01/08/21 z dnia 16.08.2021

Zarządzenie nr JG/01/08/21 z dnia 16.08.2021

Zarządzenie nr JG/01/08/21 z dnia 16.08.2021 Przewodniczącego Partii Przebudzeni Konsumenci w sprawie zwołania pierwszego zebrania Partii Przebudzeni Konsu...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Do czego zalecany jest Roundup

Do czego zalecany jest Roundup

Jakby ktoś miał wątpliwości, czy glifosatu używa się, czy nie używa, przy produkcji warzyw, owoców, zbóż, strączków i innych... smacznego!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Dzwonię do jeleniogórskiego Komedianta

Dzwonię do jeleniogórskiego Komedianta

Komedianci kazali zbierać na mnie drobne sprawy, żeby mnie zamknąć. Chce im przekazać puszkę na te drobne, żeby im się nie pogubiło.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top