Dziękujemy Panu Jerzemu Łużniak

Prezydent Miasta Jelenia Góra, Pan Jerzy Łużniak wygospodarował pieniądze na sfinansowanie badań dzieci pod kątem zawartości glifosatu.

data publikacji: 12-04-2021


Bustowski TVPan Prezydent Jerzy Łużniak dotrzymał słowa


Prezydent Jeleniej Góry Pan Jerzy Łużniak dotrzymał słowa i w ekspresowym tempie znalazł środki finansowe na sfinansowanie badania dzieci z jeleniogórskich szkół. Pan Prezydent pokazał, że procedury nie stanowią żadnego problemu, jeżeli są dobre chęci i wola.

Podziękowania należą się nie tylko Panu Jerzemu Łużniak ale także Armandowi, Katarzynie Pohoreckiej i Magdalenie Tomaniak którzy reprezentoują Team Bustowski w walce o dobro dla nas wszystkich.

W jeleniogórskich szkołach już trwają zapisy dzieci które będą mogły poddać się badaniu z moczu na zawartość rakotwórczej substancji jaką jest glifosat.

Mamy nadzieję, że to co zrobił Pan Prezydent Jeleniej Góry będzie naśladowane przez innych, którzy mają moc wygospodarowania środków finansowych. Wyniki badań pozwolą zobrazować skalę problemu i uświadomią rodzicom, że walka o zakaz stosowania glifosatu jest w pełni uzasadniona.

Osoby które chciałyby w naszym imieniu złożyć wniosek o wygospodarowanie środków pieniężnych w swoim mieście na sfinansowanie badań dzieci, prosimy o kontakt. Przygotujemy stosowne pismo.

Wygrajmy Razem!

Marcin Bustowski


Team Bustowskilosowa wiadomość

Burmistrz Kowar Elżbieta Zakrzewska obiecała pomóc

Burmistrz Kowar Elżbieta Zakrzewska obiecała pomóc

Pani Elżbieta Zakrzewska powiedziała "na rzecz miasta Kowar chcemy przygotować nie tylko badania na obecność glifosatu w organizmie, ale również cały pr...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Badamy jakość żywności w niemieckiej pasiece Lidl

Badamy jakość żywności w niemieckiej pasiece Lidl

Akcja badania jakości żywności w niemieckiej pasiece LIDL Pomiarów dokonujemy ekotesterami Soeks Ecovisor F4.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Złe decyzje wrogiej władzy okupacyjnej

Złe decyzje wrogiej władzy okupacyjnej

Już w najbliższym czasie wrogi nam Sejm i Senat będą głosować nad ratyfikacją umowy z Unią Europejską o zasobach własnych Unii Europejskiej Co to ozn...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top