Czy utrzymywanie Sanepidu i GIS ma sens?

Wciąż te same pytania bez odpowiedzi - Czy utrzymywanie Sanepidów i GIS ma sens? Czemu nikt nie słucha Najwyższej Izby Kontroli?

data publikacji: 15-03-2021


Bustowski TVSanepidy powinny współpracować z NIK


Dopóki w Polsce nie będzie Agencji Bezpieczeństwa Żywności to znakowanie produktów etykietami z opisami nic nie pomoże.

Rolnicy mają sprane głowy, ale nie dziwcie się, ponieważ doradztwo rolnicze było nacechowane i kierowane przez korporacje zagraniczne. Politykę rolną musi wykreować konsument.

Musimy uświadomić rolników. Ruszamy z akcją reklamową - okejajmy auta i szyby, wieszajmy banery na budynkach i ogrodzeniach. Uświadamiamy tych, którzy jeszcze nie rozumieją jak bardzo jesteśmy truci żywnością. Niedługo w zakładce pliki do pobrania, udostępnię projekty materiałów reklamowych do druku.


Team Bustowskilosowa wiadomość

Broń biologiczna w maskach

Broń biologiczna w maskach

Maski którymi władza okupacyjna nakazuje nam zakrywać usta i nos w mojej ocenie są bronią bilogiczną wynierzoną w nas wszystkich.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Życzenia noworoczne od Team Bustowski

Życzenia noworoczne od Team Bustowski

Stary 2021 Rok dobiega końca. Zostały ostatnie godziny dzielące nas od wejścia w Nowy 2022 Rok.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Obowiązek wywieszania flagi polskiej- gdzie i kiedy?

Obowiązek wywieszania flagi polskiej- gdzie i kiedy?

W dniu wczorajszym tj 14.03.2023 roku było Narodowe Święto Chrztu Polski. Zgodnie z Ustawą urzędy miały obowiązek wywieszenia flagi naszego kraju.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top