Czy utrzymywanie Sanepidu i GIS ma sens?

Wciąż te same pytania bez odpowiedzi - Czy utrzymywanie Sanepidów i GIS ma sens? Czemu nikt nie słucha Najwyższej Izby Kontroli?

data publikacji: 15-03-2021


Czy utrzymywanie Sanepidu i GIS ma sens?

Sanepidy powinny współpracować z NIK


Dopóki w Polsce nie będzie Agencji Bezpieczeństwa Żywności to znakowanie produktów etykietami z opisami nic nie pomoże.

Rolnicy mają sprane głowy, ale nie dziwcie się, ponieważ doradztwo rolnicze było nacechowane i kierowane przez korporacje zagraniczne. Politykę rolną musi wykreować konsument.

Musimy uświadomić rolników. Ruszamy z akcją reklamową - okejajmy auta i szyby, wieszajmy banery na budynkach i ogrodzeniach. Uświadamiamy tych, którzy jeszcze nie rozumieją jak bardzo jesteśmy truci żywnością. Niedługo w zakładce pliki do pobrania, udostępnię projekty materiałów reklamowych do druku.


Bustowski TV
Wsparcie - pomożesz?[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top