Pilna wiadomość dla Kamratów

Nie wnikamy w szczegóły przejęcia domeny nptv.tv, ale uważamy, że Kamraci zasługują na informacje, że żywce są kontynuowane. Szczegóły w opisie.

data publikacji: 28-05-2023Dnia 20.05.2023 domena nptv.tv przestała pełnić dotychczasową funkcje


Wszystkich, którzy na żywce wchodzili przez stronę nptv.tv informujemy, że Wojtek i Marcin pomimo utraty domeny nadal nadają.

Przekazujemy tę informację ponieważ osobiście na żywce wchodziliśmy przez stronę nptv.tv i nie utrwaliła nam się w pamięci strona na której są robione transmisje. Tych którzy podobnie jak my korzystali ze strony nptv.tv informujemy o adresie strony na której znajdziecie Wojtka i Marcina. Link poniżej:


Musisz to zobaczyć: https://dlive.tv/NPTVPLTeam Bustowskilosowa wiadomość

petycja w sprawie trucia żywnością

petycja w sprawie trucia żywnością

Celem Petycji jest powstrzymanie masowego trucia chemicznymi dodatkami do żywności oraz stosowania antybiotyków bez kontroli w hodowlach przemysłowych, czeg...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Interwencja Armanda w ważnej sprawie

Interwencja Armanda w ważnej sprawie

Czy jeleniogórscy urzędnicy odstąpią od skandalicznej decyzji związanej z eksmisją matki z dzieckiem chorym na rzadką chorobę "Kawasaki"?

Team Bustowskilosowa wiadomość

Apel do osób posiadających wynuki badań na glifosat

Apel do osób posiadających wynuki badań na glifosat

Jeleniogórski Sanepid na nasz wniosek wszczął dochodzenie epidemiologiczne w związku z niepokojącymi wynikami badań które zostały przeprowadzone na grup...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top