Animex Berlinki - wyrok z uzasadnieniem

Spełniając waszą prośbę skierowaną do nas drogą elektroniczną i telefonicznie, publikujemy wyrok w sprawie firmy Animex Foods - producenta między innymi parówek Berlinki.

data publikacji: 02-07-2023Są parówki i są Berlinki!


Poniżej znajduje się link, gdzie możecie pobrać wyrok z uzasadnieniem z dnia 27 kwietnia 2023 roku w głośnej sprawie z oskarżenia firmy Animex Foods - która produkuje między innymi parówki Berlinki. Zostałem uniewinniony od stawianych mi zarzutów. Treść uzasadnienia znajduje się na 23 stronach. Polecam tę lekturę każdemu kto dba o swoje zdrowie i  nie jest mu obojętne, co kupuje do jedzenia. Miłej lektury.

Bustowski Marcin


Musisz to zobaczyć: Wyrok Animex BerlinkiTeam Bustowskilosowa wiadomość

List Otwarty do sędziego Jarosława Staszkiewicz

List Otwarty do sędziego Jarosława Staszkiewicz

Dnia 27 stycznia 2023 roku złożyliśmy w biurze podawczym SĄDU REJONOWEGO w Jeleniej Górze List Otwarty adresowany do sędziego Jarosława Staszkiewicz któ...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Ryba ze stawu kontra ryba z marketu

Ryba ze stawu kontra ryba z marketu

Nadchodzą święta, tradycyjnie na stole w naszych domach wśród pokarmów pojawi się ryba. Apeluję o rozwagę w zakupie ryby.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Spotkanie świadomych nauczycieli i rodziców

Spotkanie świadomych nauczycieli i rodziców

Dnia 18.09.2021 roku w miejscowości Świny koło Bolkowa odbyło się spotkanie świadomych nauczycieli i rodziców.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top