Animex Foods nie pogodziła się z wyrokiem sądu

Animex Foods nie pogodziła się z wyrokiem sądu z dnia 20.01.2021 roku. Zaskarżyła wyrok do Sądu Okręgowego.

data publikacji: 20-03-2021


Bustowski TVChcemy wejść na fermy przemysłowe


Firma Animex której kurczaki z salmonellą w ostatnim czasie masowo były wycofywane z Lidla i Biedronki, nie pogodziła się z korzystnym dla mnie postanowieniem Sądu Rejonowego w Warszawie.

Będziemy się domagali komisyjnego wejścia na fermy przemysłowe w celu pobrania próbek moczu świń.

Wzywam publicznie Zarząd Animexu, przyjdźcie do Sądu i spójrzcie konsumentom w oczy i powiedzcie czy wyrazicie zgodę na wejście na fermy przemysłowe z których pozyskujecie mięso. Pozwólcie pobrać odpowiednie próbki i udowodnijcie, że to co mówił Andrzej Lepper nie jest prawdą.

Kochani, potrzebuję waszego aktywnego działania. Przyjdźcie do sądu w dniu rozprawy i wspierajcie mnie w tym co dla nas wszystkich robię. Musimy głośno o tym mówić i okazywać sprzeciw wobec karmienia nas niezdrową żywnością.

Wygrajmy Razem!

Marcin Bustowski


Musisz to zobaczyć: Postanowienie SĄDU z oskarżenia Animex FoodTeam Bustowskilosowa wiadomość

Róbcie zapasy żywności

Róbcie zapasy żywności

Czy Animex będzie sprzedawać na rynku polskim pod inną nazwą? Czy czarny scenariusz o problemach z zakupem żywności się sprawdzi? Czy w Polsce mamy jeszc...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Urodziny Marcina Bustowskiego w SĄDZIE w Warszawie

Urodziny Marcina Bustowskiego w SĄDZIE w Warszawie

Z okazji rocznicy urodzin Marcina Bustowskiego jako osoby z nim współpracujące zrobiliśmy Marcinowi niespodziankę organizując zbiórkę na prezent z okazj...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Potrzebne pieniądze na walkę z korporacjami

Potrzebne pieniądze na walkę z korporacjami

Walka z korporacjami które nas trują wciąż trwa. Nie mogę ujawniać strategii działania, ale proszę o pomoc finansową w walce.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top