Animex Foods nie pogodziła się z wyrokiem sądu

Animex Foods nie pogodziła się z wyrokiem sądu z dnia 20.01.2021 roku. Zaskarżyła wyrok do Sądu Okręgowego.

data publikacji: 20-03-2021


Bustowski TVChcemy wejść na fermy przemysłowe


Firma Animex której kurczaki z salmonellą w ostatnim czasie masowo były wycofywane z Lidla i Biedronki, nie pogodziła się z korzystnym dla mnie postanowieniem Sądu Rejonowego w Warszawie.

Będziemy się domagali komisyjnego wejścia na fermy przemysłowe w celu pobrania próbek moczu świń.

Wzywam publicznie Zarząd Animexu, przyjdźcie do Sądu i spójrzcie konsumentom w oczy i powiedzcie czy wyrazicie zgodę na wejście na fermy przemysłowe z których pozyskujecie mięso. Pozwólcie pobrać odpowiednie próbki i udowodnijcie, że to co mówił Andrzej Lepper nie jest prawdą.

Kochani, potrzebuję waszego aktywnego działania. Przyjdźcie do sądu w dniu rozprawy i wspierajcie mnie w tym co dla nas wszystkich robię. Musimy głośno o tym mówić i okazywać sprzeciw wobec karmienia nas niezdrową żywnością.

Wygrajmy Razem!

Marcin Bustowski


Musisz to zobaczyć: Postanowienie SĄDU z oskarżenia Animex FoodTeam Bustowskilosowa wiadomość

Termin apelacji z zażalenia Animex - Berlinki

Termin apelacji z zażalenia Animex - Berlinki

Pod koniec maja Sąd Okręgowy w Warszawie będzie rozpatrywał apelację producenta między innymi parówek Berlinki w sprawie wyroku uniewinniającego. Sąd u...

Team Bustowskilosowa wiadomość

26.06.2021 Piknik Kamracki Marsz Dmowski na Zamek

26.06.2021 Piknik Kamracki Marsz Dmowski na Zamek

Znakomicie zorganizowany Piknik Kamracki "Marsz Dmowski na Zamek" zorganizowany przez Wojtka, Marcina i sztab ludzi z nimi wpółpracujących odbył się dnia 2...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Po co utrzymujemy GIS i Sanepid

Po co utrzymujemy GIS i Sanepid

Wciąż te same pytania bez odpowiedzi - Czy utrzymywanie Sanepidów i GIS ma sens? Czemu nikt nie słucha Najwyższej Izby Kontroli?

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top