Kolejna akcja uświadamiająca

Polacy wynoszą z molochów takich jak Lidl, Biedronka, Kaufland, Carrefour i inne, pełne torby chemicznej żywności. Sklepy te powinny być przekwalifikowane ze spożywczych na chemiczne. Im więcej chemii w przetwórstwie rolno spożywczym tym mniejsze koszty produkcji i większe zyski w przemyśle farmaceutycznym.

data publikacji: 09-04-2021


Bustowski TVUświadamiamy Konsumentów i Policjantów


Lidl i inne molochy nazywane sklepami spożywczymi powinny być nazywane sklepami chemicznymi. W sklepach tych nie ma żywnosci bez dodatku chemii. Tak wynika z raportów Najwyższej Izby Kontroli. M. Morawiecki i cała jego szajka nie są zainteresowani poinformowaniem narodu o wynikach kontroli NIK. Podczas szukania zdrowej żywności w skepie Lidl  przy ul. Grunwaldzkiej w Jeleniej Górze, obsługa sklepu zawiadomiła Policję, że robimy zakupy. Przy okazji uświadomiliśmy także Policjantów.

Panowie z nami na zakupy?

  • POLICJANT: Czy zapoznał się Pan z kodeksem wykroczeń?
  • JA: Z którym artykułem?
  • POLICJANT: 116 & 1
  • JA: Znam go już dobrze, już trzy sądy mnie z niego uniewinniały
  • JA: Pan zapoznał się z art 231 & 1 K.K. ?

Policjanci są tak samo świadomi tego co robią jak Konsumenci którzy robią codzienne zakupy artykułów spożywczych. Klientowi z koszyka wyjąłem przeterminowane parówki i zapleśniałe mięso mielone. Możecie zobaczyć to na poniższym filmie.

Całkiem niedawno w sklepach Lidl i Biedronka mięsko było z dodatkiem salmonelli o czym powiadomił GIS. Dzisiaj podczas zakupów znaleźliśmy w lodówce parówki których termin ważności minął 11.02.2021. Dzisiaj jest 09.04.2021 rok. W następnej wiadomości obejrzysz film z wizyty w jeleniogórskim Sanepidzie w związku ze znaleziskiem odkrytym w lidlowskiej lodówce.Team Bustowskilosowa wiadomość

Jerzy Łuzniak online w sprawie glifosatu

Jerzy Łuzniak online w sprawie glifosatu

Pan Jerzy Łużniak po rozmowie z Katarzyną Pohorecką i Magdaleną Tomaniak zadeklarował wygospodarowanie pieniędzy na zrobienie badań dla 100 jeleniogórs...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Wyjazd pod Ministerstwo Rolnictwa prosimy o wsparcie

Wyjazd pod Ministerstwo Rolnictwa prosimy o wsparcie

Dnia 21.04.2021 planujemy kolejny wyjazd do Warszawy tym razem pod Ministerstwo Rolnictwa. Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Termin apelacji z zażalenia Animex - Berlinki

Termin apelacji z zażalenia Animex - Berlinki

Pod koniec maja Sąd Okręgowy w Warszawie będzie rozpatrywał apelację producenta między innymi parówek Berlinki w sprawie wyroku uniewinniającego. Sąd u...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top