Marsze i manifestacje niczego nie zmienią

Marsze i manifestacje nie są sposobem na zmianę jakości naszego życia. Mam tego dość i liczę, że pójdzie za mną wielu świadomych Polaków.

data publikacji: 08-03-2021


Bustowski TVLiczyłem, że Grzegorz Braun coś zrobi


Co wnoszą marsze i chodzenie? Według mnie nic. Nie dają alternatywy na nową jakość polityczną. Dają tylko możliwość spotkania się, zabawy z Policją i nic więcej. To jest fajna zabawa ale nic konkretnego nie wnosi. Po proteście wracamy do domu i jesteśmy w punkcie wyjścia. Przyjdzie dzień wyborów i znów para w gwizdek. Nie wdrożycie Prawa Naturalnego bez możliwości decydowania o polityce i jakości życia w legislacji.

Liczyłem, że Grzegorz Braun coś zrobi, ale on woli zostać prezydentem Rzeszowa. Wg mnie jest to upadek polityczny Grzegorza Brauna.

Tworzę formację polityczną i tą drogą będę zmieniał wrogi nam wszystkim system. Idziecie ze mną? Jeżeli tak, czekam na listy z podpisami. Lista do pobrania w zakładce (pliki do pobrania)


Team Bustowskilosowa wiadomość

Glifosat w piaskownicy

Glifosat w piaskownicy

Problem Glifosatu w piaskownicy poruszyła na sesji rady miasta Przewodnicząca Zarządu Osiedla Wolica Piaskowa Pani Monika Mazur.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Bustowski Team w telewizji Dami

Bustowski Team w telewizji Dami

Obejrzyjcie najnowszy materiał filmowy przygotowany przez TV Dami Jelenia Góra

Team Bustowskilosowa wiadomość

Narodowy program szczepień do Prokuratury

Narodowy program szczepień do Prokuratury

Żądamy, aby Ministerstwo Zdrowia we właściwy sposób informowało o tym produkcie w reklamach, jakie stosuje się w Narodowym Programie Szczepień, co wg. o...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top