Animex Foods kontra Bustowski

Dnia 19.08.2021 odbędzie się kolejna już rozprawa z apelacji ANIMEX FOODS. Zapraszamy wszystkich do SĄDU OKRĘGOWEGO w Warszawie, al. Solidarności 127, godzina 12:30

data publikacji: 17-08-2021ANIMEX nie pogodził się z prawdą


Dnia 20 stycznia 2021 roku SĄD REJONOWY w Warszawie na moją korzyść rozstrzygnął sprawę z oskarżenia FIRMY ANIMEX - producenta między innymi "parówek" Berlinki. Firma nie pogodziła się z postanowieniem SĄDU i złożyła przeciwko mnie kolejne powództwo do SĄDU OKRĘGOWEGO W JELENIEJ GÓRZE. Złożyła także apelację od niekorzystnego dla nich postanowienia jaki wydał SĄD REJONOWY w Warszawie.

POSTANOWIENIE SĄDU W SPRAWIE ANIMEX Z DNIA 20.01.2021 ROKU

Już 19.08.2021 roku odbędzie się w tej sprawie rozprawa przed SĄDEM OKRĘGOWYM w Warszawie, gdzie wszystkich Państwa serdecznie zapraszam.  Mam nadzieję, że w tym dniu przybędziecie mnie wspierać równie licznie jak miało to miejsce podczas rozprawy z ANIMEX'em przed SĄDEM REJONOWYM w Warszawie.  Korytarz sądowy w tym dniu był pełny po brzegi. Liczę na wasze wsparcie!

Do zobaczenia w Warszawie

Marcin BustowskiTeam Bustowskilosowa wiadomość

Decyzja Sądu w sprawie zatrzymania Bustowskiego

Decyzja Sądu w sprawie zatrzymania Bustowskiego

Dnia 12.07.2021 roku Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze wydał postanowienie w sprawie mojego zażalenia na zatrzymanie mnie przez Policję dnia 06.02.2021 roku.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Interwencja Armanda w ważnej sprawie

Interwencja Armanda w ważnej sprawie

Czy jeleniogórscy urzędnicy odstąpią od skandalicznej decyzji związanej z eksmisją matki z dzieckiem chorym na rzadką chorobę "Kawasaki"?

Team Bustowskilosowa wiadomość

Szynka konfekcjonowana Sokołów test wytrzymałości

Szynka konfekcjonowana Sokołów test wytrzymałości

Otrzymałem ciekawą wiadomość od Pani, która ze swoją szefową poddała testowi na wytrzymałość zapakowaną, krojoną szynkę marki Sokołów.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top