Animex Foods kontra Bustowski

Dnia 19.08.2021 odbędzie się kolejna już rozprawa z apelacji ANIMEX FOODS. Zapraszamy wszystkich do SĄDU OKRĘGOWEGO w Warszawie, al. Solidarności 127, godzina 12:30

data publikacji: 17-08-2021ANIMEX nie pogodził się z prawdą


Dnia 20 stycznia 2021 roku SĄD REJONOWY w Warszawie na moją korzyść rozstrzygnął sprawę z oskarżenia FIRMY ANIMEX - producenta między innymi "parówek" Berlinki. Firma nie pogodziła się z postanowieniem SĄDU i złożyła przeciwko mnie kolejne powództwo do SĄDU OKRĘGOWEGO W JELENIEJ GÓRZE. Złożyła także apelację od niekorzystnego dla nich postanowienia jaki wydał SĄD REJONOWY w Warszawie.

POSTANOWIENIE SĄDU W SPRAWIE ANIMEX Z DNIA 20.01.2021 ROKU

Już 19.08.2021 roku odbędzie się w tej sprawie rozprawa przed SĄDEM OKRĘGOWYM w Warszawie, gdzie wszystkich Państwa serdecznie zapraszam.  Mam nadzieję, że w tym dniu przybędziecie mnie wspierać równie licznie jak miało to miejsce podczas rozprawy z ANIMEX'em przed SĄDEM REJONOWYM w Warszawie.  Korytarz sądowy w tym dniu był pełny po brzegi. Liczę na wasze wsparcie!

Do zobaczenia w Warszawie

Marcin BustowskiTeam Bustowskilosowa wiadomość

Wydano decyzję na eksperymenty na zdrowych dzieciach

Wydano decyzję na eksperymenty na zdrowych dzieciach

To na prawdę się dzieje! Wydano decyzję z pozwoleniem na prowadzenie badania klinicznego na zdrowych dzieciach < 12 lat

Team Bustowskilosowa wiadomość

Ozonujemy mięso kupione w Lidlu

Ozonujemy mięso kupione w Lidlu

Sprawdzaj mięso przed spożyciem, bo to może uratować życie.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Policjanci są wykorzystywani przez władze okupacyjną

Policjanci są wykorzystywani przez władze okupacyjną

Władza okupacyjna wykorzystuje Policjantów i Policjantki do walki z narodem, a kiedy prosicie o zdrowie dla Waszych dzieci, okupanci odwracają się od Was!

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top