Animex Foods kontra Bustowski

Dnia 19.08.2021 odbędzie się kolejna już rozprawa z apelacji ANIMEX FOODS. Zapraszamy wszystkich do SĄDU OKRĘGOWEGO w Warszawie, al. Solidarności 127, godzina 12:30

data publikacji: 17-08-2021ANIMEX nie pogodził się z prawdą


Dnia 20 stycznia 2021 roku SĄD REJONOWY w Warszawie na moją korzyść rozstrzygnął sprawę z oskarżenia FIRMY ANIMEX - producenta między innymi "parówek" Berlinki. Firma nie pogodziła się z postanowieniem SĄDU i złożyła przeciwko mnie kolejne powództwo do SĄDU OKRĘGOWEGO W JELENIEJ GÓRZE. Złożyła także apelację od niekorzystnego dla nich postanowienia jaki wydał SĄD REJONOWY w Warszawie.

POSTANOWIENIE SĄDU W SPRAWIE ANIMEX Z DNIA 20.01.2021 ROKU

Już 19.08.2021 roku odbędzie się w tej sprawie rozprawa przed SĄDEM OKRĘGOWYM w Warszawie, gdzie wszystkich Państwa serdecznie zapraszam.  Mam nadzieję, że w tym dniu przybędziecie mnie wspierać równie licznie jak miało to miejsce podczas rozprawy z ANIMEX'em przed SĄDEM REJONOWYM w Warszawie.  Korytarz sądowy w tym dniu był pełny po brzegi. Liczę na wasze wsparcie!

Do zobaczenia w Warszawie

Marcin BustowskiTeam Bustowskilosowa wiadomość

Protest przy Ministerstwie Edukacji Narodowej

Protest przy Ministerstwie Edukacji Narodowej

Dnia 26.05.2021 r będziemy protestować przy Ministerstwie Edukacji Narodowej w Warszawie. Start o godzinie 12:00

Team Bustowskilosowa wiadomość

Świnie skażone groźną chemią

Świnie skażone groźną chemią

Zbadałem mocz świn z ferm przemysłowych z których robią parówki. W moczu tych świń było 7,76 ng/mg Glifosatu!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Wyniki badan dziecka na glifosat

Wyniki badan dziecka na glifosat

Róbcie badania na zawartość glifosatu w organizmie. Wyniki badań przesyłajcie do mnie. O szczegółach akcji powiadomię we właściwym momencie.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top