Każdy kij ma dwa końce

Że każdy kij ma dwa końce wiedzieli o tym dwaj tacy co chcieli ukraść księżyc. Choć im się to nie udało, jeden z nich w podstępny sposób przyczynił się do rozkradnięcia majątku narodowego.

data publikacji: 03-01-2023


Bustowski TVJesteśmy jak lawa


Politycy popełniają przestępstwo na narodzie od wielu lat które trwa do dziś gwałcąc prawa człowieka i okradając go z owoców ciężkiej pracy. To nie jest jednak bajka jak ta w której dwaj tacy chcieli ukraść księżyc. Dwa kroki do przodu, jeden w tył. Politycy w podstępny sposób spychają nas w kierunku krateru nie zdając sobie sprawy, że to my jesteśmy lawą uśpionego wulkanu. Media i politycy stworzyli kastę która unosi się nad narodem jak taki pancerz powiedział Mariusz Max Kolonko. Ta skorupa która się utworzyła nad narodem zaczyna pękać. Jak pęknie to przyjdą nocą i kolbami w drzwi zakołocą. Musi dojść do erupcji ponieważ nasz naród jest jak lawa z zewnątrz zimna i plugawa ale wewnętrznego ognia 100 lat nie wyziębi. Nie dajmy uśpić naszej czujności. Oni wciąż myślą, pracują i realizują, bądźmy czujni jak z uporem maniaka powtarza nam Marek Majcher - Czujny.pl

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zdrowie to wolność - spotkanie w Poznaniu

Zdrowie to wolność - spotkanie w Poznaniu

Dnia 27.03.2022 roku tym razem w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja ciekawego spotkania w którym udział wezmą między innymi Marcin Bustowski, Hubert Cze...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Świnie skażone groźną chemią

Świnie skażone groźną chemią

Zbadałem mocz świn z ferm przemysłowych z których robią parówki. W moczu tych świń było 7,76 ng/mg Glifosatu!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zrzutka na teledysk uświadamiający z udziałem dzieci

Zrzutka na teledysk uświadamiający z udziałem dzieci

Każdy kto wesprze nas kwotą min 30 zł przez Zrzutka.pl otrzyma w podziękowaniu listem poleconym smycz do kluczy z na...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top