Każdy kij ma dwa końce

Że każdy kij ma dwa końce wiedzieli o tym dwaj tacy co chcieli ukraść księżyc. Choć im się to nie udało, jeden z nich w podstępny sposób przyczynił się do rozkradnięcia majątku narodowego.

data publikacji: 03-01-2023


Bustowski TVJesteśmy jak lawa


Politycy popełniają przestępstwo na narodzie od wielu lat które trwa do dziś gwałcąc prawa człowieka i okradając go z owoców ciężkiej pracy. To nie jest jednak bajka jak ta w której dwaj tacy chcieli ukraść księżyc. Dwa kroki do przodu, jeden w tył. Politycy w podstępny sposób spychają nas w kierunku krateru nie zdając sobie sprawy, że to my jesteśmy lawą uśpionego wulkanu. Media i politycy stworzyli kastę która unosi się nad narodem jak taki pancerz powiedział Mariusz Max Kolonko. Ta skorupa która się utworzyła nad narodem zaczyna pękać. Jak pęknie to przyjdą nocą i kolbami w drzwi zakołocą. Musi dojść do erupcji ponieważ nasz naród jest jak lawa z zewnątrz zimna i plugawa ale wewnętrznego ognia 100 lat nie wyziębi. Nie dajmy uśpić naszej czujności. Oni wciąż myślą, pracują i realizują, bądźmy czujni jak z uporem maniaka powtarza nam Marek Majcher - Czujny.pl

Team Bustowskilosowa wiadomość

Tucz nakładczy musi być zlikwidowany

Tucz nakładczy musi być zlikwidowany

Zanim sięgniesz w markecie do lodówki po tackę z mięsem, przypomnij sobie obraz zdjęć które Ci pokazuję.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Burmistrz Kowar Elżbieta Zakrzewska obiecała pomóc

Burmistrz Kowar Elżbieta Zakrzewska obiecała pomóc

Pani Elżbieta Zakrzewska powiedziała "na rzecz miasta Kowar chcemy przygotować nie tylko badania na obecność glifosatu w organizmie, ale również cały pr...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Rolnikowi zabrano maszyny został z widłami i bydłem

Rolnikowi zabrano maszyny został z widłami i bydłem

Komornik zabrał rolnikowi ciągnik i ładowacz czołowy dofinansowany w 50% z UE zostawiając go z bydłem i widłami.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top